dutch flag
Earl Lounge Chair LR

Jess @ Workspace Design Show Amsterdam 2023!

We vinden het superleuk om aan te kondigen dat Jess zal deelnemen aan de Workspace Design Show Amsterdam op 11 en 12 oktober 2023. Als je gepassioneerd bent over werkplek ontwerpoplossingen en tof design voor je andere projecten, mag je deze beurs zeker niet missen.

Waar kun je ons vinden:
Je kunt onze stand vinden op Stand A20 in Hal 11 van de Amsterdam RAI.

Wat kun je verwachten:
Bij Jess geloven we dat design een cruciale rol speelt bij het verbeteren van de productiviteit en het welzijn. Onze collectie is ontworpen om jouw projecten nog beter te maken. Verwacht een showcase van een aantal van onze favoriete meubels, die stuk voor stuk onze toewijding aan kwaliteit, comfort en design weerspiegelen.

Waarom je bij ons langs moet komen:

  • Ervaar onze meubels: Dit is je kans om onze meubels van dichtbij te zien en te voelen. Ervaar het vakmanschap en het comfort waarmee Jess zich onderscheidt.
  • Gemengd design: Ontdek onze ontwerpen waarin stijl en comfort naadloos in elkaar overvloeien en die ruimtes creëren die inspireren.
  • Ontmoet ons team: Ons team staat klaar om vragen te beantwoorden, ontwerpinzichten te geven en te helpen ontdekken hoe Jess in jouw projecten passen.

Plan uw bezoek:
Klaar om de toekomst van projectontwerp met Jess te verkennen? We nodigen je uit om naar de Workspace Design Show Amsterdam te komen. Vergeet niet van tevoren in te schrijven voor het evenement via deze link: Meld je hier gratis aan.

Noteer alvast je agenda:

  • Datum: 11 - 12 oktober 2023
  • Locatie: Amsterdam RAI, ingang C, hall 11
  • Stand A20

Kom en ervaar de magie van Jess! We zien je graag!

More news

49Abc86c 3379 4Ed2 A8ea Db6d6cc41399

Destination Design

Jess heeft in-house ontwerpers, maar werkt ook samen met veel bekende ontwerpers in de branche om unieke designmeubels te creëren. De klik tussen Jess en Sven Dogs was onmiddellijk, wat leidde tot een langdurige samenwerking en de creatie van de Curtis in 2022.

Lees verder..

Chill Out LR 1 855X450

German Design Award 2020

De German Design Awards is een van de meest prestigieuze design competities ter wereld en heeft een uitstekende reputatie, ook ver buiten het wereldje van de experts. Ben je een van de winnaars, dan heb je bewezen tot de besten te behoren in jouw branche.

Lees verder...

Private Zone Horizontal LR

Jess en Studio Suolle

Tijdens Dutch Design Dock in Nieuwegein, Maison & Objet in Parijs en 100% design in Londen presenteert Jess de gloednieuwe collectie Tray. Een serie zitmeubelen, ontworpen door Tom Dissel en Tymon Scholten van Studio Suolle.

Lees verder..